Dinsdag, 28 september 2015
Om 3 uur stipt wordt er op de deur geklopt. Goodmorning!
Redelijk geslapen.
Goed warm inpakken want het is koud. Nou ja wat is koud 16 graden, voor hier wel.camera’s mee en gaan moet die banaan. Met vier dichte jeeps worden we vervoert naar een mooi uitzichtpunt waar je de zon ziet op komen bij de
nyna107
25 chapters
16 Apr 2020
October 01, 2015
Dinsdag, 28 september 2015
Om 3 uur stipt wordt er op de deur geklopt. Goodmorning!
Redelijk geslapen.
Goed warm inpakken want het is koud. Nou ja wat is koud 16 graden, voor hier wel.camera’s mee en gaan moet die banaan. Met vier dichte jeeps worden we vervoert naar een mooi uitzichtpunt waar je de zon ziet op komen bij de
bromovulkaan. Wij zijn niet de enige die dit willen zien. Volgens Arie is het niet zo druk. Dus normaal nog veel drukker. Het wachten duurt lang maar is de moeite zeker waard. Arie weet een mooi plekje en daat maken Heleen en ik gebruik van. Echt top. Mooie foto’s. Toen zijn we naar de andere kant gelopen met uitzicht op de bromo vulkaan en de S....... Deze blaast om het half uur een aswolkje uit. Deze foto’s zijn nog mooier concluderen wij.
Eenmaal klaar gaan we weer terug met de jeep waar we nog even kunnen douchen en ontbijten. Het erg bewolkt als we weer terug zijn. Snel ontbijten en in minivans terug naar beneden naar de grote bus. Arie had maar één van en 2 jeeps (andere van was kapot). Onze bestuurder was een kamikaze chauffeur, zo idioot hard rijden en de binnenbocht nemen. Uiteindelijk zijn we heel beneden aangekomen. Snel een plaspauze en hup de grote bus in. We moeten een flink stuk rijden naar Kalibaru. De verwachting is om tegen 16:00 daar aan te komen als verkeer mee zit. Kunnen we nog even een duik in het zwembad nemen. We hebben keurig om 10:30 een koffiestop gehad bij een tankstation en een goede lunch. Vaak wordt dit groepsgewijs geregeld want we moeten door. Het is vaak een klein buffetje en Arie zorgt ervoor dat het niet te panas (scherp) is. We gaan weer snel door. Het is een lange zit en je wordt er moe van.
Keurig op tijd komen we in ons mooie hotel aan. Sleutel gekregen en snel badpak aan en in zwembad. Het ergste vuil wordt er af geweekt. Het is niet bepaald warm en al gauw zoek ik de warme douche op. Je staat als het ware buiten te douchen. Maar eerlijk is eerlijk hij was lekker. We hebben niet veel opties qua eten. In hotel restaurant (duur) of bij de
warung, 100 m buiten de poort waar ze lekker pittig eten serveren.
Wij hebben voor het hotel gekozen want das makkelijk en wil niet zo laat naar bed. Morgenochtend gaan we een plantage wandeling maken. We starten om 9:30.
1.
Route
2.
Programma
3.
Accommodaties
4.
Voorbereidingen
5.
Afscheid nemen!
6.
De eerste paar dagen...
7.
yogja
8.
Borobodur
9.
Prambanan
10.
Lange reisdag
11.
Op naar de Bromo
12.
Zonsopkomst Bromo
13.
Door naar Ketapang
14.
Ijen vulkaan en Lovina
15.
Lovina
16.
Aankomst in Ubud
17.
Koken in Ubud
18.
Fietsen!!!
19.
Naar Lombok
20.
Fietsen op Lombok
21.
Vele bezichtigingen
22.
Gilli Meno
23.
Niksen
24.
Snorkelen
25.
Terugreis
Create your own travel blog in one step
Share with friends and family to follow your journey
Easy set up, no technical knowledge needed and unlimited storage!