Travel the USA, Australië and Indonesia

Deze keer twee dagen overgeslagen in het dagboek aangezien de eerste dag een reisdag was en de tweede een uitrustdag. Gisteren was het namelijk vreselijk weer. Het regende en het was koud. Aangezien we elke dag de hort op zijn leek het ons lekker gewoon een dagje te luieren in het hotel met een paar filmpjes. We zijn in Flagstaff in Arizona. Deze plaats hebben we uitgekozen omdat we vanaf hier makkelijk bij de Grant Canyon kunnen komen. Weer een ritje van 1,5 uur voordat we bij de Grant Canyon zijn. Deze keer gratistoegang omdat we de jaarpas voor alle nationale parken hebben. Eerst een

twee-ling

66 chapters

16 Apr 2020

Grand Canyon National Park

November 02, 2014

|

Flagstaff, Arizona

Deze keer twee dagen overgeslagen in het dagboek aangezien de eerste dag een reisdag was en de tweede een uitrustdag. Gisteren was het namelijk vreselijk weer. Het regende en het was koud. Aangezien we elke dag de hort op zijn leek het ons lekker gewoon een dagje te luieren in het hotel met een paar filmpjes. We zijn in Flagstaff in Arizona. Deze plaats hebben we uitgekozen omdat we vanaf hier makkelijk bij de Grant Canyon kunnen komen. Weer een ritje van 1,5 uur voordat we bij de Grant Canyon zijn. Deze keer gratistoegang omdat we de jaarpas voor alle nationale parken hebben. Eerst een

bezoekje aan het Visitor center. En de supermarkt hier. Ja ze hebben van alles hier in het park. En daar in de supermarkt vonden we eindelijk eens lekker brood. Niet van die standaard fluffy Amerikaanse broden maar een heerlijk frans brood. Postcard weer op de bus gedaan. Vervolgens een rit met de auto door het park. Even gestopt langs een cliff daar een kleedje neergelegd en lekker gaan picknicken met ons lekkere brood haha. Maar wat is het hier weer koud zeg. Dus met winterjas daar zitten. Maar wat is dit geweldig zeg. Hier droom je van als je thuis in Nederland wakker word op een regenachtige dag. In het park rijden verschillende gratis lijnbussen voor de bezoekers elke 15 tot 30 minuten. Je parkeert je auto centraal en neemt verder de bus. Met de bus zijn we naar het begin van een trail gereden. Hier zijn alle trails eerst bergafwaarts en daarna de berg weer op. Hierdoor verkijk je je snel, want naar beneden lopen gaat natuurlijk makkelijk maar terug moet je ook nog. Hierdoor durfde we de hele wandeling niet uit te lopen omdat er ook gewaarschuwd word anders te moeten overnachten. De terugweg was best een klim, maar eenmaal boven viel het voor ons toch wel mee. Een leuke uitdaging zijn deze wandelingen steeds weer. De trail zelf was weer warm voor je gevoel door het zonnetje, maar het begon zelfs te sneeuwen. En weer bovenaan is het weer ijskoud.
Hierna zijn we met bus weer verder gegaan en gestopt bij het museum en bij nog een ander uitkijkpunt. Het werd steeds kouder en donker. Zonsondergang is hier prachtig.



1.

Countdown ... 10 days left

2.

Goodbye party

3.

Our travel begins

4.

Our first day in the states

5.

Floating down the rainbow river

6.

Saying goodbye to dad and Eef

7.

An American wedding

8.

Spending time with the thompsons

9.

Lazy days

10.

Razzor ranch

11.

Solomon's castle

12.

Tubing at Boca Grant

13.

Sunday

14.

Bowling and a haunted house

15.

Saying goodbye to the thompsons

16.

First day in Orlando

17.

Islands of adventure

18.

Universal studio's

19.

Exploring Kissimee

20.

Daytona beach

21.

Another day at Islands of adventure

22.

Traveling to Atlanta

23.

Exploring downtown Atlanta and World of Coca Cola

24.

Stone mountain park

25.

Traveling to Pigeon forge

26.

Dollywood

27.

The great smokey mountains

28.

Seeing Jeffersonville

29.

Old mans cave

30.

Sightseeing in Washington DC

31.

First month in the USA

32.

Smithsonian National Zoological Park

33.

Carlo's bakery

34.

The big apple

35.

On our way to Canada

36.

The Horseshoe and American Falls

37.

Downstream

38.

Going to Detroit

39.

Exploring Detroit

40.

Going to Chicago

41.

Chicago

42.

A long trip

43.

Mount Rushmore

44.

Wind cave

45.

Traveling to the Wild West

46.

Yellowstone national park

47.

Grand Teton National Park

48.

On our way to Salt Lake City

49.

Wasatch NF and car trouble

50.

Great Salt Lake and again car trouble

51.

Zion National park

52.

Bryce canyon national park

53.

Grand Canyon National Park

54.

Lava river cave

55.

Antilope canyon

56.

Horseshoe bend and Lake Powell

57.

Four Corners

58.

Arches National Park

59.

Garden of the gods

60.

Breaking bad

61.

Route 66

62.

Winter wonderland

63.

Drive-in theatre

64.

Beautiful waters

65.

Having a wonderful time with grandma and her sister

66.

Our way back to Florida

Share your travel adventures like this!

Create your own travel blog in one step

Share with friends and family to follow your journey

Easy set up, no technical knowledge needed and unlimited storage!

Contact:
download from App storedownload from Google play

© 2025 Travel Diaries. All rights reserved.