Nieuw-Zeeland

Kaitiaki: Rafting
Vandaag staat er een 7m hoge waterval rafting op het programma! Moest het toch wel lukken dat onze boot gekapseisd is :-D. Best angstaanjagend! Ik was dan ook degene die het langs onder water bleef, geen idee hoe dat kwam maar ik vond maar geen uitweg naar lucht!

Al bij al, een gigantische blauwe plek aan overgehouden die ondertussen al verdwenen is :).

annelieselsermans

15 chapters

15 Apr 2020

Kaitiaki, Kaingaroa , Lake Aniwhenua

January 31, 2015

|

Nieuw-Zeeland, North-Island

Kaitiaki: Rafting
Vandaag staat er een 7m hoge waterval rafting op het programma! Moest het toch wel lukken dat onze boot gekapseisd is :-D. Best angstaanjagend! Ik was dan ook degene die het langs onder water bleef, geen idee hoe dat kwam maar ik vond maar geen uitweg naar lucht!

Al bij al, een gigantische blauwe plek aan overgehouden die ondertussen al verdwenen is :).


Kaingaroa: Forest Walk

Na enkele uurtjes op de bus te hebben doorgebracht doen we een indrukwekkende stop langs de weg. Een lokale Maori maakt ons wegwijs in het bos en toont ons de ‘Maori Cave Art’. Best wel indrukwekkend dat die tekens nog steeds zichtbaar zijn! Nadien plukken we verse besjes, mega lekker :)!

Lake Aniwhenua: Traditionele Maori cooking class

Vanavond verblijven we in the middle of nowhere… Klinkt enorm saai, maar was het absoluut niet! Uitzicht op een prachtig meer, een varken als huisdier, een wijntje tijdens de cooking class en het zonnetje als kers op de taart :)

We leerden hoe traditionele Maori people hun kippen garen op de grond… Dit is een feestelijk ritueel, wanneer er voor veel volk gekookt moet worden. Op het eerste zicht was ik niet echt fan, maar de kip smaakte ontzettend goed! We volgden ook een traditioneel recept om brood te maken… In de oven of gefrituurd? Beiden waren eigenlijk ontzettend lekker, zwaar overeten!

1/02: Mijn eerste ‘vegemite ervaring’

Ontbijt om 5u ’s ochtends, duidelijk nog niet goed wakker! Op het ontbijtbuffet stond er iets donkerbruin, dat leek op heerlijke pure choco… Ontzettend enthousiast smeer ik dit rijkelijk op mijn toast en doe ik mijn eerste hap… Mijn gezicht was naar ’t schijnt goud waard :D. Die eerste hap werd dan ook meteen mijn laatste hap. Ik kon dit gewoon niét binnenhouden. Niet goed wetende wat ik moest doen ben ik naar buiten gelopen en heb ik alles uitgespuwd… Disgusting, walgelijk, onverstaanbaar hoe mensen dat vergif kunnen eten!

Na bijna een ganse dag op de bus te hebben gezeten komen we aan in Taupo. Hier leerde ik een tof meisje Eléonore kennen uit Parijs. ’s Avonds hebben we dan ook wraps gemaakt en cosy samen gegeten :).

We maken het niet te laat want de volgende dag vertrekt de bus weer stipt en lekker vroeg!

Contact:
download from App storedownload from Google play

© 2025 Travel Diaries. All rights reserved.