De afgelopen week was zonder al te veel verassingen. Op vrijdag ben ik in de avond met het huis naar het après sun feest geweest van café de Tijd. Op zaterdag lekker met de meiden naar Zanzibar en zondag een heerlijk relaxt dagje met Michelle.
Maandag moest ik de hele dag werken en in de avond naar school. Het was best zwaar maar het gaf wel voldoening aan het eind van de dag dat ik echt wat zinvols gedaan had.
kvonna
36 chapters
16 Apr 2020
September 19, 2016
|
Santa Cruz
De afgelopen week was zonder al te veel verassingen. Op vrijdag ben ik in de avond met het huis naar het après sun feest geweest van café de Tijd. Op zaterdag lekker met de meiden naar Zanzibar en zondag een heerlijk relaxt dagje met Michelle.
Maandag moest ik de hele dag werken en in de avond naar school. Het was best zwaar maar het gaf wel voldoening aan het eind van de dag dat ik echt wat zinvols gedaan had.
Dinsdag ben ik samen met de meiden naar de bioscoop geweest: Bridget Jones Baby geweest. De bioscoop is zo ontzettend goedkoop hier! Op maandag is het 5 gulden, en op dinsdag is het 2 kaartjes voor de prijs van 1, dus dat is lekker goedkoop. En het is lekker fris in de bioscoop dus dat is ook wel een keertje lekker. Woensdag heb ik weer de hele dag gewerkt en vervolgens naar school geweest, in de avond heb ik rustig aan gedaan.
Donderdag ben ik samen met Mandy en Nikky naar de Blauwe kamer geweest. Je kunt dit lopend doen en ook boot. Gezien niet iedereen veel geld had hebben we ervoor gekozen om te gaan lopen. Binnen 15 minuten stonden we boven op de rotsen, hier kon je of van af springen om in het water te komen of je kon naar beneden klimmen. Nikky en Mandy hebben gesprongen, maar ik durfde dat niet. Ik heb een klein stukje naar beneden geklommen en ben toen gesprongen.
De grot was super mooi! Je had 30 cm ruimte boven het water om doorheen te zwemmen dus met je snorkel kon je makkelijk naar binnen. Eenmaal binnen zijn we eerst naar achteren gezwommen, hier staat een grote rots. Als je hier op gaat staan zie je hoe mooi het blauw het water is. We hebben onderwater wat foto's gemaakt en zijn toen weer naar buiten gezwommen. Op de terugweg liepen we over het zwarte strand, waar ik helaas geen foto van heb, hier hebben we ook nog even gesnorkeld. Hier waren echt hele mooie vissen te zien! Eenmaal terug thuis ben ik meteen door naar school gegaan. In de avond weer lekker de happy hour bij de Tijd.
Komend weekend moet ik afscheid nemen van Mandy.. Zaterdag om 1 uur moeten we haar op Hato afzetten.. Vrijdag hebben we nog de beerpong bij de Tijd. Het laatste afscheidsfeestje voor Mandy. Gelukkig komt ze in december terug! Na het vliegveld zullen we waarschijnlijk weer naar Zanzi gaan en zondag weer chillen en in de avond naar Wet&Wild
1.
Drama first day
2.
It only gets better
3.
Sterretjes en stranden
4.
First day of no school
5.
School & werk
6.
Zon, werk en strand
7.
Al 2 weken voorbij
8.
Playa Kalki
9.
Dansjes & Drankjes
10.
De bijna grote verhuizing
11.
Fullmoon Party
12.
Shete Boka & Playa Grandi
13.
Ostrich Farm
14.
Strandentocht
15.
Best day ever
16.
Hato caves
17.
On top of the world
18.
Blauwe kamer & Het zwarte strand
19.
The Diving Society
20.
St. Jorisbaai
21.
Two months down
22.
Time flies...
23.
Familie op bezoek!
24.
Nog maar 8 weekjes...
25.
Kerst op Curacao
26.
Bezoek nummer 2
27.
Personeelsfeest Cabana
28.
Kerstvakantie
29.
Meest BIZARRE kerst ever
30.
Oud en Nieuw
31.
PUERTO RICO
32.
Het aftellen is begonnen
33.
Koraal
34.
SISSY
35.
Laatste weekje..
36.
IM BACK
Create your own travel blog in one step
Share with friends and family to follow your journey
Easy set up, no technical knowledge needed and unlimited storage!