Het is weer zover.... we gaan weer VLIEGEN (nr. 4) Het is me een rare 1,5 week geweest hier in Darwin, door diepe dalen en vele (zwetende) zonnestralen.
Darwin, de tropen van Australië. In deze 1,5 week heb ik niet veel gezien. De warmte was soms iets te veel, elke dag 35 graden met een luchtvochtigheid van bijna 80% met een gevoelstemperatuur van 41 graden, dit is best pittig. Eventjes buiten lopen, daar vergis je je dan wel weer gauw in. Maar hee, we mogen niet klagen... dat doen we ook zeker niet.
bente.lataster
8 chapters
15 Apr 2020
April 12, 2018
|
Darwin
Het is weer zover.... we gaan weer VLIEGEN (nr. 4) Het is me een rare 1,5 week geweest hier in Darwin, door diepe dalen en vele (zwetende) zonnestralen.
Darwin, de tropen van Australië. In deze 1,5 week heb ik niet veel gezien. De warmte was soms iets te veel, elke dag 35 graden met een luchtvochtigheid van bijna 80% met een gevoelstemperatuur van 41 graden, dit is best pittig. Eventjes buiten lopen, daar vergis je je dan wel weer gauw in. Maar hee, we mogen niet klagen... dat doen we ook zeker niet.
Darwin, wat ben je een grappige stad. Geen hoogbouw, dus jouw mooie strak blauwe lucht is elke dag goed te bewonderen. Met je mooie groene omgeving, mooie planten en geweldige palmbomen... maar wat is het zonde. Na de cycloon van 2 weken geleden is (bijna) alles weer verwoest, bomen op de straten, asfalt verschoven en straten niet begaanbaar. Afentoe een regenbui len wat koelt het dan heerlijk af. Zwemmen in de zee kan niet, CROCO ALERT! Dus is er een Waterfront gemaakt, een stukje waar je wel kan zwemmen... afkoelen is een ander verhaal ;).
In deze week is veel op mij afgekomen. Hier in Darwin, daar zou ik wel eventjes blijven... dacht ik.. maar niets is minder waar. In deze week ben ik mijzelf flink tegen gekomen. Alleen zijn, soms is het fijn, maar hier alleen zijn... daar zeg je graag nee tegen. Deze week was een rollercoaster van emoties... stiekem toch wel een beetje heimwee. Deze week zat alles tegen. Geen werk kunnen vinden, plannen die je had die totaal niet lukken en je overal een nee op krijgt te horen en dan die verdomde alleenheid.
Maar goed, je kan het niet altijd leuk hebben. Dipjes zitten er ook bij en die mag je zeker hebben. Dus huppa schop onder die kont en we gaan weer! Ik heb besloten (na 10000 verschillende opties gemaakt te hebben) om terug te gaan naar Sydney, de stad waar ik in ben begonnen, de stad die ik ken en waar ik niet alleen zal zijn. Hier ga ik op zoek naar een baantje, vind ik die nou niet, dan ben ik zo weer weg en heb ik mijn plan klaar liggen, de oostkust naar boven met alle mooie tussenstops tot aan Cairns. Het stukje land waarvoor ik kom, om te duiken in het Great Barrier Reef, tours naar de Whitsundays en Fraser Island, Sky diven in Airlie Beach en zo nog meer mooie plekken die ik graag wil bezoeken.
Mijn avontuur word vandaag weer vervolgd, naar Sydney. Saying goodbye to Darwin, wie weet zie ik je nog eens weer! Ik begin mijn draai weer te vinden en heb zin in alles wat nog komen gaat! Hou de zon zij daar in Nederland, dan doe ik dat hier (dit is niet zo lastig met dit lekkere weer! Jaa Oma, dit hou ik altijd in mijn gedachten, positief blijven denken!
See ya my mates!
Create your own travel blog in one step
Share with friends and family to follow your journey
Easy set up, no technical knowledge needed and unlimited storage!